ארבעת שערי עוצמה

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏120.00 ₪

מהם ארבעת שערי העוצמה?

הקשבה לרוח

הדרך בה את חווה את המציאות היא בסך הכל שער להקשבה למימדים מעודנים יותר, לנשמה שלך ולשביל בו באת לצעוד את חייך. ההקשבה לרוח היא מיומנות נרכשת ואנו נלמד ונתאמן בה בכל מיני אופנים כך שתהפוך לחלק מהטבע שלך. הקשבה זו היא חלק מהחיבור העמוק שיתבסס בך לעצמך, לגופך, לנפשך ולנשמתך.

אמון ביש

האופן בו כף רגלך נוגעת באדמה הוא האופן בו יצירת חייך מתממשת. כששורשי האמון ביש מעמיקים, טווח האפשרויות מתרחב והופך לאינסופי. על מנת להשריש את האמון ביש נלמד להרחיב את התודעה ולהתבונן ביש ממרחבים מעודנים יותר של המציאות ולסמוך על התנועה הנובעת מהם.

כח הברכה

תדר, מחשבה, תמונה ומילה חוברים יחד על מנת להתברך ביש. ההגשמה עם כח הברכה היא מפתיעה בפשטותה והלימוד שנערוך ייקח אותך למרחב בו הנביעה הפנימית של ברכת ארבעת האלמנטים, שבעת הכיוונים ותשעת הטוטמים שלך פועלים בתוכך ולוקחים אותך לשותפות מלאה בבריאה.

תפילה יוצרת

“אשא עיני אל ההרים, מאים יבוא עזרי?” – התפילה האנושית מבקשת מאיתנו להתעלות אל הנשגב, אל ההר הגבוה ביותר על מנת לאפשר לה לנבוע. היא גם מבקשת מאיתנו להתאמן בכוונה וכיוון, בתואר ותיאור, בהארה ושליחת אור. מעטים היודעים לצעוד בשער זה בהצלחה ואלו שלומדים את סודותיו מוצאים חיים של שפע בריאות ושמחה.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן