החניכה השמאנית
לגישור בין העולמות

עם אילה אלישע ומעגל נשות תבונה

✓ להתחבר לכוחו של היקום ולפעול דרכו למען חייך ולמען העולם

✓ לזרום בפתיחות בכל היחסים שלך ולבסס קשר עם כל חלקיך

✓ לחיות בחיבור ישיר ויציב לנשמה שאת

✓ להרחיב את התודעה שלך בכל העולמות

✓ ליצור מציאות, לרפא ולחנוך בטקסים

✓ להיות חלק ממעגל שעושה קסמים עבור חייך

שמאניזם- אומנות המעבר בין ממדים

החניכה השמאנית תאפשר לך לגלות עולמות חדשים בתוכך שאולי שמעת עליהם או חלמת עליהם בעבר - ולהפוך את מה שהיה עבורך פנטזיה למציאות חיים

לפתח ראיה רוחית

האמת שזה פשוט, לכל בני האדם יש מערכת חישה אנרגטית, עיני רוח, ויכולת תפישה של המרחבים המעודנים. אלו יכולות שהתנוונו כשהתחלנו ללבוש נעלים ועברנו להתגורר על יציקות בטון. 

במהלך החניכה, דרך ידע, תרגולים ומחקר, תכירי את העולמות הנסתרים, תבססי קשרים עם המדריכים הרוחיים שלך ותעמיקי לתוך היכולת לנוע בחופשיות בין מימדים ולגשר לתוך חייך מתוכם את הידע והעוצמה שאת צריכה כדי לרפא את עצמך ואת העולם

להתחבר לעוצמה ולמשמעות

העיסוק בשמאניזם מעשי נובע מחיבור שדות האנרגיה שבתוכנו וסביבנו ותיעול הכח שלהם לכיוון הנבחר. מתוך הלימוד של משמעות החיים, התהוותם והיכרות מעמיקה עם האלמנטים שבהם תגלי את האמת עליך, על המקור ממנו הגעת ותפגשי אין ספור אפשרויות ליצירת שיתוף פעולה עם היקום ועם הסיבה שלשמה הנשמה שלך התגשמה לתוך החומר האנושי

בסיום החניכה תגלי שיש לך כוחות שלא ידעת ויכולות שלא היכרת לפני

 

לרפא את עצמך ואת העולם

המטרה העיקרית של העיסוק בשמאניזם היא ריפוי. במהלך כל החניכה נרכש כלים מרחיקי לכת לריפוי באמצעות טקסים, מצבי טרנס, וכח התודעה שלך.

כמו כן נעמיק לתוך ריפוי בעזרת צמחים, אלמנטים, חלימה, טוטמים וישויות אחרות.

תהליך הריפוי שלך ייאפשר לך להפוך למרפאה עבור אנשים אחרים וגם עבור האדמה והעולם

על התהליך

אנחנו נפגשות לחמישה סופ״שים ארוכים כל חודשיים. 

המפגשים שלנו הם בחיק הטבע הפראי שתומך בלימוד שלנו, במקומות עוצמה יחודיים בארץ.

ביום המפגש מגיעות בשעה 10:00 מסיימות ביום האחרון של המפגש עם רדת החשיכה.

אלו תאריכי המפגשים – 22-25.9.23 (כולל יום כיפור), 16-18.11.23, 18-20.1.24, 7-9.3.24, 11-13.4.24

בכל  סופ״ש אנו עוסקות בשלושה תחומים עיקריים – 

פרקי לימוד

בהם אילה מלמדת בשיחה ישירה ובתרגולים מגוונים. את הלימוד אנחנו ממשיכות גם בין המפגשים בעזרת הדרכות דיגיטליות של איילה שלומדות בזמננו בבית. את התרגולים אנחנו משיכות לערוך גם בין המפגשים בזוגות או קבוצות קטנות שאנו מצוותות להן.

טקסים

אנחנו עורכות יחד טקסי ריפוי שמאניים ותוך כדי לומדות את כל המלאכות של הטקס – החל מהתכנון, הכנת המרחב ודרך כל מה שקורה בטקס – אנחנו לומדות תוך כדי עשיה עם הדרכה צמודה של אילה

פרקי התייחדות עם הטבע

בכל סוף שבוע מוקדש זמן למיני וויז׳ן קווסט – זמן של שתיקה והתבודדות בטבע שמאפשר לעולמות הרוח לחנוך אותנו. משך ההתבודדות מתארך בהדרגה במהלך תקופת החניכה.

השילוב של שלושת התחומים האלו מאפשר את התחזקות הרוח והחיבור לנשמה כמו גם את פתיחת הערוצים השמאניים ואת ביסוס מיומנויות הריפוי ועריכת טקסים.

  

ללמוד. לרפא. להעמיק. להתמקצע

החניכה מתמקדת בתחומי לימוד מגוונים –

 חלימה צלולה מרפאה – כל הדרך מזכירת חלומות, פענוח חלימה, ערות בתוך החלום ועד חלימה מרפאה – תוכלי להגיע למצב שאת מרפאה את עצמך ואחרים וקוראת חלומות במגוון כלים ואפשרויות

מסעות שמאנים – כל הדרך מכניסה למצבי טרנס למטרת מסע, דרך איסוף ידע ועוצמה, ריפוי ותנועה אנרגטית במרחבי עולמות הרוח למטרת יצירת מציאות. תלמדי גם להוביל מסעות עבור אחרים ותכירי את מפת העולמות תחתונים ועליונים במימדים השונים.

טקסים מבוססי אלטר – החל מיצירת האלטר דרך כל האלמנטים הכרוכים בטקס רפואה וברכה. תלמדי לטקס בכל תחום בחיים עבור עצמך ועבור אחרים בטקסים פרטניים וקבוצתיים. (לדוגמא – החזרת רסיסי נשמה, סיכום שמאני, ניתוק כבלים אנרגטיים, איסוף עצמות, טקסי טיהור ואיזון)

טוטמים ובעלי ברית אחרים – תפגשי את מפת הטוטמים השלמה שלך ותבססי מערכות יחסים משמעותיות ונגישות עם בעלי ברית שמצטרפים לעיסוק בשמאניזם מעשי 

גופים אנרגטיים ותהליכי התפתחות החיים – תלמדי לקרוא אנרגיה, לתקשר דרכה עם ישויות טבע, להניע אותה ולרפא בעזרתה את עצמך ואחרים.

חזון ארבעת הכיוונים – תפתחי מערכת יחסים הדדית עם רוחות השמים ותגלי את הדרכים לקבל תמיכה והדרכה לדרך שלך.

הרשומות האקשיות- תלמדי  קריאה ותקשורת בספר החיים, ותוכלי לפעול בתוך רשת הקריסטל

מעברי אור הנשמה –  תביני את באנטומיה של הרוח והנשמה, ותכירי את הדרכים להתחבר ולחבר את החוויה האנושית לזו הנשמתית.

להצטרף למעגל נשות תבונה

דמייני קבוצה אינטימית של נשים חוקרות רוח, בתוך מעגל שהוא בית, משפחה ומערך תמיכה הדדית. התבונה הנשית במעגל היא חלק משמעותי בתהליך הריפוי שתעברי והכנה יחודית ועוצמתית לעיסוק בשמאניזם. אנחנו לא רק מדברות במעגל. אנחנו יוצאות למשימות חלימה ביחד, למסעות שמאניים משולבים, להתבוננות משותפת בכל העולמות.

החיבור בין הנשים בתהליך הוא החיבור הכי עמוק שיש – אנו מתחברות בגוף נפש ונשמה במסע משותף אל לב העולם ובחזרה. קבוצת הלימוד נשארת פעילה שנים לאחר סיום החניכה ובה אנו ממשיכות לעשות קסמים יחד עבור החיים של כל אחת מאיתנו. העוצמה של השותפות לדרך מתבטאה בכל העולמות. אנחנו חולמות אחת את השניה גם בחיים האישיים שלנו ומהוות אחת עבור השניה מצע חי ובריא להתפתחות אינסופית 

איילה אלישע - מורת הדרך לגישור בין העולמות

אילה אלישע, בת 50, אמא לארבעה ילדים, בת זוגו של זיו, מתגוררת בחרשים בגליל.
במהותה חוקרת תהליכי גוף-נפש-רוח נשיים. ובמקצועה -מרפאה פלנטרית, מטקסת, מנחת קבוצות, מורת דרך לנשים, דולה ומדריכת הכנה ללידה.

למרות שבצעירותה קיבלה חניכה ממורים רוחנים מעולמות מגוונים ולמדה שמאניזם מדרום ומרכז אמריקה, מדע הרוח (אנתרופוסופיה), בודהיזם טיבטי והינדואיזם – את עיקר הלימוד שלה קיבלה בתקופות התבודדות בטבע, הארוכה בינהם בת חמישה חודשים.

בין מוריה החיים – מוג׳י באבא, ביירון קייטי, כרמן ויסנטה, דון באצ׳ין. ואמה ג׳י. בין מוריה הפעילים בעולם הבא – גואנקה ג׳י, רודולף שטיינר, רמאנה מהרישי.

תלמידות מספרות על החניכה השמאנית עם אילה

תמרה אור סילת 

החניכה עם איילה אלישע היתה מבחינתי אחת מתקופות הלימוד המעמיקות ביותר בחיי. נפתחו בפני עולמות חדשים, פשוטו כמשמעו, והתחלתי לראות את החיים ולחוות אותם בעוד אופנים שלא הכרתי קודם. 

ללמוד אצל אילה היה הדבר הכי קרוב לנסיעה לפרו או לברזיל כדי ללמוד אצל שמאן אינדיאני זקן בשבט ילידי. היא מנגישה את המידע והניסיון השמאני שצברה במשך כל שנות לימודיה והתנסותה בחו”ל ובארץ באופן בהיר, נגיש ואמיתי. 

היא נאמנה למסורת אך גם לא חוששת לשנות אותה בהתאם לעולם המודרני בו אנו חיים. היא רואה לעומקם של דברים, בחדות ובבהירות ומנחילה זאת לתלמידיה. 

במהלך החניכה, התנסינו קודם כל על עצמנו, וגם אם הייתי לומדת את הקורסים הללו רק לטובתי האישית, היתה בהם תועלת עצומה, מפני שהטקסים שלמדנו ועברנו חשפו את הצללים שבי, את האזורים שמבקשים ריפוי, והביאו אליהם אור וריפוי עמוק. עברתי שינויים אישיים גדולים במהלך השנתיים הללו, שינויים פנימיים שניכרים גם מבחינה חיצונית. 

אני מרגישה שהלימוד הזה החזיר לי אנרגיית חיים שלא חשתי בה מאז נעורי. 

כיום אני מעבירה בעצמי טקסים שמאניים ומאוד מאושרת מהזכות הזאת לשרת אנשים באופן כזה ולהגיש להם רפואה שנוגעת עמוק עמוק בלבבות. 

בתחילת כל טקס אנחנו מודים למורים שלנו ולשושלת שהגיעו ממנה, ואני גאה לציין את איילה אלישע כמורה שלי. 

אביבית בנזל – 

ימים ולילות רבים החניכה נמצאת איתי בלב, הודיית אין קץ בתוך הלב המתרחב שלי.
מאז שאני זוכרת את עצמי, אני שומעת קולות בתוכי. שאלות, כמיהות, תהיות,זעקות… והחיים ממשיכים כרגיל במקביל, בלי להפגש עם מה שבפנים, או עם מה שמעבר לי. עד שפגשתי באילה. בהתחלה מרחוק דרך המדיה ואז פנים אל פנים, זכיתי לשמוע דברי אלוהים חיים (ואני לא מגזימה). זוכרת את הרגע הראשון שרעדתי  ולא ידעתי איפה להניח את הרגלים שלי- זה כי הרגשתי שהגעתי לקודש הקודשים.

פערתי עיניים ופה כשאילה דיברה את הלימוד העמוק הזה שצולל לבטן האדמה ועולה עד לב השמיים. את האמת הצלולה ששמעתי בחניכה והתובנות הגבוהות כתבתי כמעט מילה במילה בתוך המחברות שלי, ידעתי שאלו פנינים שאשזור בשרשרת חיי.

אני לא מתבלבלת, לא הכתרתי את אילה לגוּרוּ. פשוט נתתי לתובנות העמוקות ששיתפת את הכבוד הראוי להן.
והן חלחלו בתוכי ושטפו כל פינה בנפשי. בקצב שלי אני מפנימה ומטמיעה כל יום בחיי את הלימוד מהחניכה.

לומדת לראות אותי, את הצללים שבי ואת האור הגדול. אני שומעת את הלחישות בתוכי, פוקחת עיניים בתוך המים שלי ומוצאת מנוחה בתוכי. אני יודעת איפה אני מונחת.

זה כל כך נעים למצוא מנוחה, אחרי כל השנים האלו. ויש רגעים שאני מוצאת את ״הכפתור של הרדיו״ מכוונת לתדר שאני בוחרת בו ומתמזגת עם האם הגדולה. ברגעים האלו אני עטופה, רוטטת אור וכל יכולה. העיניים הטובות שלי נחות על האהובים שלי וקסמים קורים…

וכשיש שיבוש בתדר ואני לא מוצאת את הכפתור, אני שוב צוללת פנימה ורואה את הפצעים, מזינה אותי ונותנת לי את מה שמתבקש בתוכי. משאירה אור דולק בפנים, נשארת ערה בתוכי. ונרדמת ושוב קמה. בחניכה גיליתי את כוח הבחירה. אני בעלת הבית ואני בוחרת כל פעם מחדש.

 

מחכות לך!

בואי להיות. בואי לגלות. בואי להשתנות. בואי לחיות. ממש

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן