עולם הלידה קורא לך?

בואי להיות מאפשרת ללדת אם

✓ גם דולה

✓ גם מדריכת הכנה ללידה

✓ גם מרפאה בשנת ההולדה

✓ גם דולה לאחר לידה

✓ גם מנחת מעגלי ריפוי טקסיים

ברוכה הבאה לקורס המקצועי, הוותיק (מאז 2008) והמקיף (מגוון טיפולים וגישות). התעודות מוכרות על ידי קופות החולים וארגון ״המניפה״ למקצועות הלידה

5 תעודות בקורס אחד

חשוב לנו שתהפכי לאשת מקצוע מובילה בתחום ושיהיה לך כל הידע ההתנסות והאפשרויות ממש עם תחילת הקריירה שלך חמשת התעודות שתקבלי בסיום הקורס יאפשרו לך לבחור איך כמה באיזה שלבים את רוצה לתמוך בלקוחות שלך ותוכלי לייצר לך עסק שמותאם באמת לצרכיך ולאורח חייך

כל התעודות מוכרות על ידי קופת החולים לקבלת החזר של הלקוחות שלך בהתאם לסל ההריון בקופה.

חיבור לעוצמה ולמשמעות

הלימודים מכוונים קודם כל עבורך למצוא את העוצמה שלך ולהתפתח כאישה משפיעה.  האמון, הבטחון העצמי, החיבור ויכולת הכלת החיים שלך יגדלו ללא היכר במהלך הקורס. 

האמון שלך בעוצמה הנשית יתבסס במהלך הקורס ותוכלי להפוך לאישה שמאפשרת לנשים אחרות לגלות את היכולת המופלאה שלהן ליצור ולקיים חיים באהבה ולהיות אמהות שמחות ושלמות.

להיות עוגן

כמאפשרת ללדת אם את יכולה להעניק מתנה שלמה בה את מאפשרת לאישה תמיכה לכל צרכיה בשנת ההולדה, כך גם את יכולה להפוך להיות עוגן משמעותי בקהילה שלך שתומך בנשים באופן ההוליסטי ביותר בדרך האמהות.

נשים צריכות אישה תומכת שיכולה להיות איתן באינטימיות ולעבוד איתן במעמקי מגוון שלבי האמהות והקורס הזה ייאפשר לך להעניק להן בדיוק את זה

חיבור לרוח​

תקבלי לימוד נרחב לא רק של תהליכי הגוף והנפש של האישה אלא גם לתהליכים הנשמתיים של האם והעובר – דבר שמאפשר לך לתמוך באופן שלם יותר באמהות שתלווי ולפעול גם במרחב הרוחי בעבודתך.

טרנספורמציה אישית

הקבוצה היא של מקסימום 20 נשים, איכותיות ומיוחדות. יחד אנחנו עוברות תהליך טרנספורמטיבי שמאפשר לנו לקחת לתוך חיינו את התבונה והתמיכה לדרכנו המקצועית והנשית.

קריירה של שפע

הלימודים כוללים מצע נכבד של תמיכה בהקמת עסק, בניית המיתוג והזהות המקצועית שלך, מדיה חברתית ומהלכי שיווק שיאפשרו לך לבנות ערוצי רווח מגוונים ולחיות ברווחה מעסק משגשג.

על התהליך

את התהליך מובילות יחד איילה אלישע, מייסדת גישת האם והמכללה ואפרת לי עוז הנס, דולה בכירה ומרכזת תחום הריון ולידה במכללה. יחד עם צוות מקצועי רחב של נשות מקצוע מהשורה הראשונה בארץ בתחומן.

הקריאה לעבוד עם נשים בתחילת האמהות היא קריאה נשמתית, וכשאת מבררת עם עצמך את הקריאה הזו נשמח לשוחח איתך ולעזור לך לוודא את הדיוק בבחירה שלך.

ללמוד. להעמיק. להתמקצע

ההכשרה בסמסטר האביב בחרשים, מתחילה ב 22.5, בשילוב של כמה ערוצי לימוד-

~17 ימי לימוד   – בחרשים – אחת לשבועיים בימי רביעי 11:00-16:00 

3 סופ״שים מרוכזים – בנוסף על המפגשים האלו יהיו לנו סופ״שים של לימוד מרוכז בצפון הארץ בתאריכים 14-15.6, 13-14.9, 15-16.11 – כולל לינה.

~ לימודי אונליין – 13 שעורי זום במהלך השנה, בימי רביעי אחת לשבועיים (לסירוגין עם השבועות של המפגשים הפרונטליים), בשעות 10:00-13:00.

~לימודי וידאו  –  כחלק מתהליך הלימוד תתבקשי לקחת קורסים דיגיטליים –הכנו לך סדרה של קורסים מוקלטים מראש שיקחו אותך לתהליך התפתחות מואץ ולרכישת כלים מעצימים לעבודתך ולחייך.
את הקורסים האלו תלמדי בזמנך בקצב שלך ואת שעורי הבית מהקורסים האלו תגישי באופן אינטרנטי במערכת שלנו. (סה״כ 

~ סטאז’ – חשוב לנו מאוד שתסיימי את ההכשרה כשאת מוכנה לצאת לעבודה. לכן ערכנו לך סטאז’ ופרקטיקום לכל אחד מהמקצועות, כך שתוכלי לצאת לדרך עם ליווי אישי שלנו.
כחלק מההכשרה במהלך שנת 2025 מיד עם הגשת עבודות הגמר תוכלי להתחיל את הסטאז׳. לכל תעודה תנאי סטאז׳ שונים ובכולם יש לך את התנאים המיטיבים ביותר והליווי הצמוד לשנו כך שתוכלי להתחיל בעבודה עם מירב הבטחון הידע והמקצועיות.

*במידה והמצב לא יאפשר להיפגש בפיזי למפגשים פרונטליים, אנחנו ניפגש בזום ונשלים בפיזי את מה שיתאפשר.

מרחב הלימוד

בנוסף להנחייה הרציפה של איילה ושל רכזת הקורס אפרת לי-עוז הנס, מצטרפים אלינו כמה מומחים מעולים להנחיה (רופא מיילד, מיילדות בית, הומיאופטית, דולות ומרפאות הוליסטיות, פיזיותרפיסטית רצפת האגן, יועצת הנקה ועד) כדי לתת לך את כל הידע והתמיכה שאת צריכה.

הקבוצה היא של מקסימום 20 נשים, איכותיות ומיוחדות, יחד אנחנו עוברות תהליך טרנספורמטיבי שמאפשר לנו לקחת לתוך חיינו את התבונה והתמיכה לדרכנו המקצועית והנשית. ההרשמה מותנית בראיון אישי.

במהלך כל הקורס תצוותי לקבוצות לימוד קטנות, במבנים שונים על מנת לערוך תרגולים ולהעמיק לתוך החיבור. כולנו נהיה בתקשורת מלווה לתרגול בקבוצת ווטסאפ פעילה.

החיבור בינינו, התמיכה של הצוות, כמו גם הפניית לקוחות אליך דרך בית הספר הארצי שלנו נתונות לך לכל שנות פעילותך , 

איילה אלישע

מייסדת מכללת Woman Being

איילה אלישע, בת 51, אמא לארבעה ילדים, בת זוגו של זיו, מתגוררת בחרשים בגליל.
במהותי אני חוקרת תהליכי גוף-נפש-רוח נשיים. ובמקצועי -מנחת קבוצות, מורת דרך לנשים, דולה ומדריכת הכנה ללידה.

בשנת 2001 ייסדתי את “ללדת אם” – גישה להכנה הוליסטית ללידה טבעית ואורגזמית ומאז אני מלמדת את הגישה בארץ ובאירופה.
מאז 2005 אני מכשירה גם נשות מקצוע בתחום.
העבודה שלי בשדה הלידה היא מאוד מגוונת וזו זכות גדולה עבורי להעביר את הידע והנסיון שצברתי בעשרים השנה האחרונות.
אני מאמינה בכל ליבי שתמיכה באמהות יכולה לשנות את פני העולם כולו, ומקדישה את חיי לעבודה הזו.

העצמה נשית היא חשובה מאוד למהלך החיים של האישה, אבל העצמה אימהית בלידה היא נכס פלנטרי עבור כל העולם.
בואי לשנות את העולם איתי!

מורה בכירה ורכזת הקורס – אפרת לי עוז הנס

אני תומכת אישה, חיה בגליל עם בן זוגי ושלושה ילדי פלא.
אני מתבוננת על החיים מתוך אהבה ותשוקה ומוקדשת לגדילה מתמדת ולהתפתחות.
הכשרותי:
– תומכת אישה בלידה (דולה) ובמעברי החיים .
– מכינה ללידה טבעית ואורגזמית בגישת האם

– מובילה ומנחה תהליכי הכנה ללידה בדרך ללידה מלאת בחירה ועוצמה
– מטפלת זוגית ומשפחתית
– מרכזת קורס דולות
– מטפלת מים בנשים בהריון לאיזון ולאפשור היפוך בשיטת אמבריו באלאנס
– מדקרת, רפלקסולוגית, ארומתרפיסטית ומנחת קונסטלצייה משפחתית
– מטפלת בתטא הילינג

בעלת נסיון של 17 שנים בתחום ההריון, הלידה והטיפול וליוויתי מעל 400 לידות.
שמחה לקבל חלק במסע של יולדות, נשים ומשפחות.

תכני הקורס

ידע ותובנה – ההסטוריה של הלידה והמיילדות, אנטומיה פיזיולוגיה של גוף האישה בהריון ובלידה, תהליכי ההריון והלידה בנפש ובנשמה של האם והעובר,  פתולוגיות בהריון ובלידה, בדיקות בהריון, תהליכי הליווי של מערך הרפואה, לידות בית, וויסות הורמונלי מודע, הריונות בסיכון, והריונות ולידות מיוחדות, הנקה והזנה, פתולוגיות בהנקה, טיפול ראשוני בתינוק בבתי חולים, מצבים רפואיים מיוחדים ופתולוגויות אחרי לידה, מודל משפחה מגוון, אבהות, פוסט טראומה, מצבי נפש ורוח לאחר לידה. בטיחות, תהליכי למידה בהנחיית מבוגרים, עקרונות החינוך המעצים והאיפשור, תורת המעגל, סיפורי חניכה, סיפורי ליווי ופרקטיקה

מיומנויות וכלים- התנהלות בבתי החולים, זיהוי שלבי הלידה, פעולות קבלת ותמיכת לידה, דמיון מודרך בהריון ובלידה, דרכי התקשרות עם האישה, תשאול, יצירת אינטימיות, הקלה על כאב בלידה, מיגור פחדים בהריון ובלידה, רצפת האגן בהריון ולידה,  רפלקסולוגיה בהריון ובלידה, ארומתרפיה בהריון ובלידה, הומיאופטיה בשנת ההולדה, תקשורת עם העובר, העבודה של ביירון קייטי, ריפוי גוף הרגש, המסע של ברנדון בייס, פרחי באך, התנהלות בבית היולדות, תקשורת עם הצוות,  התנהלות בלידות בית, הכנה להנקה, תמיכה בהנקה, אינטימיות גופנית, אורגזמיות בלידה, חלימה וחלומות, מגע ותמיכה בהריון ובלידה, עיסוי יוני עצמי, עיסוי תינוקות, הדרכת מנשאים,  החייאת ילודים,  בשנת ההולדה, 

הנחייה – מתודות הדרכה פרטנית וקבוצתית, מערכים ומרחבים בהנחיה, יצירת תוכניות לימוד, טיפול בהתנגדויות והשלכות, הנחייה במעגל, עזרים בהדרכה, הובלת תהליך תרפוייטי, איפשור אימון והנהגה.

עריכת טקסים בשנת ההולדה – טקס לידה, טקס ריפוי טראומת לידה, החזרת רסיסי נשמה, סיכום שמאני, טקס פתיחת עצמות, טקס איסוף עצמות

ניהול עסק – הקמה, זהות מקצועית, הפקה, כלי שיווק פרסום (קאנבה, AI) תהליכי שיווק ומשפכים, רכישת אוטוריטה. 

מתלבטת?
רוצה לשמוע עוד?

או השאירי פרטים בטופס ונחזור אלייך בהקדם

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן