ללדת אם - הכנה הוליסטית ללידה טבעית ואורגזמית

הקורס המקיף והמשתלם ביותר

עמוק בתוכך נמצא זכרון קדום שבו הגוף שלך יודע ללדת. בו את מכירה את הטבע של הלידה. בו את יודעת שיש לך את כל מה שאת צריכה כדי ללדת בשמחה ובבטחה.

ועכשיו בהריון, מתעורר בך איזה קול, שלוחש לך למצוא את הדרך, שהלידה שלך יכולה להראות אחרת.
שאת יכולה להרגיש בטוחה, להיות נוכחת ושלווה, לסמוך על הגוף, לזרום עם הלידה, להיות חופשיה מכאב, להיות מחוברת לאהבה.

הקורס הזה נוצר במיוחד בשבילך – את שרוצה להפוך את המסתורין של הלידה לעוצמה. את שמבקשת לפגוש את הטבע של הלידה ומכוונת לחוויה מעצימה שתלך איתך רחוק לתוך האמהות.

הקורס הזה מתאים לך אם את לקראת לידה ראשונה ואין לך מושג מה קורה כאן, וגם אם את כבר אמא שמחפשת חוויה מתקנת לידה הבאה שלך.

הקורס מוצע לך באחד משני מסלולים:

הקורס המלא אונליין

850 ש"ח בלבד

הקורס המלא + מערך תמיכה צמוד של אילה

ובקיצור – אפשרות לתקשורת אישית עם אילה במהלך ההריון ולאחר הלידה! ובנוסף – קבוצת תמיכה של נשים שנמצאות באותו שלב כמוך, כך שאת לא לבד אף פעם.

1700 ש"ח

ניתן לחלק ל-12 תשלומים שווים

מהי הכנה הוליסטית ללידה?

להבדיל מקורס הכנה ללידה שמתרכז בתהליך הגופני, בהכנה הוליסטית אנו מתבוננות על התמונה השלמה. בנוסף לתהליכים הגופניים, נבין מה קורה בנפש שלך ושל העובר בהריון, מה הנשמה שלך ושלו עוברות. נבין מהם תפקודי הנפש והרוח בזמן הלידה, ובדיוק כמו שנלמד תנוחות ותנועות שמתאימות לגוף בזמן לידה טבעית, כך גם נלמד איך הנפש והרוח יכולות להשתתף בתהליך.

ההבנה הזו של התהליך ההוליסטי, תיקח אותנו למסע בו נעשה עבודת עומק עם הרגשות והמחשבות שלך סביב הלידה והאמהות, כך שהלחצים והפחדים יוכלו להשתחרר. יחד ניצור מחדש את נקודות החיבור שלך לעוצמות הטבע בלידה, כך שתוכלי לקבל תמיכה ממקורות נוספים מעבר לזו שיעניק לך הצוות והמלווים שלך בלידה.

הכנה הוליסטית מלווה אותך מהתהליכים של ההריון אל הלידה והאמהות הראשונית מנקודת מבט רחבה שמכילה את כל כולך וחונכת אותך למצוא את הטבע האמהי שלך, את האינסטינקטים הבריאים והאינטואיציה הבהירה שיובילו אותך להיות האמא שאת רוצה להיות.

ההוליסטיות של ההכנה מתבטאת גם בתמיכה שתקבלי במהלך ההריון הלידה וההורות, מתוך הכרה בצרכים שלך וכוונה לחנוך אותך להכלה מיטיבה של כל התהליכים שאת עוברת.

מה צפוי לך בקורס?

בקורס “ללדת אם” הדבר הראשון שתלמדי זה לשים לב לעצמך. להתבונן מבפנים בתהליכים שאת עוברת בהריון ולהשתמש במה שקורה עכשיו להכנה ללידה ולאמהות.

המחשבות, הרגשות, תחושות הגוף שאת חווה – כולם יהפכו למשהו שאפשר להתחבר דרכו למרחב של שקט בטחון ואמון.

את תחווי סוג חדש של מודעות בתוכך, תפגשי יכולות שלא הכרת בתוכך ותזכרי בידע שלא שמת לב שכבר יש לך.

מה את צריכה?

הקורס הזה קודם כל יעזור לך להבין מה את צריכה. דרך הרמה הכי פרקטית של ההתארגנות לקראת הלידה, ועד הרמה הכי עמוקה של צרכיך הנפשיים והרוחניים. הוא יעזור לך ליצור את התמונה המיטיבה של הגשמת הלידה שאת רוצה.

תקבלי כלים להכיל את הלידה, בגוף נפש רוח, תלמדי איך להציב את כל כולך בתנוחות ותנועה שמזמינות את הטבע של הלידה להתגלות. תתרגלי איך לתקשר עם התומכים שלך, איך לשמור על עצמך ואיך לטפח את האמון והבטחון שלך.

תתרגלי הרפיה ושחרור, שישפיעו עליך כבר בהריון, תלמדי איך לנתב את ההורמונים שלך ולכוון את התגובות שלך, תפגשי דרכים יחודיות להתמרת הכאב ושחרורו, תגלי איך את יכולה לפתוח ערוצים של עונג במהלך הלידה.

באמת כל אחת יכולה?

כן! כל אישה שעושה את הדרך הזו בה היא לומדת, מתרגלת ומפנימה את העקרונות של לידה טבעית, יכולה ללדת כמו שהיא רוצה.

בסיומו של הקורס את תרגישי בטוחה. התרגולים ישחררו אותך מהפחד, ואת תגיעי ללידה כשאת סומכת על הגוף שלך, מאמינה בכוחותיך, ומיומנת בלתקשר את הצרכים שלך.

את תדעי להפחית את הכאב ולהזרים עונג בזמן הלידה, להשאר נוכחת בתהליך ולנוח בתוכו והכי חשוב- את תגלי את העוצמה שלך.

גם הלידה שלך יכולה להיראות ככה!

(שיר יולדת בעזרת הכלים של הקורס)

איך זה עובד?

הקורס מוגש לך בממשק אינטרנטי יעודי בו את מקבלת את כל התכנים באופן מסודר ונגיש. כמו כן כל החומר נגיש לך בקבוצת הפייסבוק של הקורס דרכה את יכולה לתקשר איתי ועם המשתתפות האחרות.

עיקר החומר מוגש בשבעה שעורי וידאו שנותנים לך הסברים מפורטים על תהליכי הלידה, ומציגים בפניך תרגולים אפשריים שיאמנו אותך לקבלת הלידה הטבעית. השעורים האלו נוגעים בכל התכנים הרלונטיים מההריון עד האמהות הראשונית – בגוף נפש ורוח.

בנוסף תמצאי בקורס סרטונים וקבצי אודיו נוספים שיתמכו בך בתרגולים, בתהליכים שאת עוברת וילוו את התקדמותך.

נכון להתחיל את הקורס ברגע שאת מתחילה להתעניין בלידה. ככל שהתכנים יגיעו אליך מוקדם יותר כך יש לך יותר זמן ומרחב לתרגל ולהטמיע את התהליך. יחד עם זאת גם אם תתחילי את הקורס זמן קצר לפני הלידה – התובנות והידע שבסרטונים ישפיעו עליך עמוקות.

בנוסף, השינוי התודעתי שתעברי ישפיע על האמהות שלך כך שבעצם הקורס הזה הוא לא רק קורס הכנה ללידה, הוא גם קורס הכנה לאמהות.

כל מה שרצית לדעת על לידה טבעית - בקורס אחד מקיף!

♥ איך להתגבר על הפחד מכאב ולהתרכז ברגע ובחוויה. בנוסף על ארגז הכלים ללידה טבעית, תקבלי כלים מגוונים לתפעול עצמי של מעצורים בלידה.
♥ תביני איך ואיפה את רוצה ללדת ותקבלי הכוונה איך לבחור לך את מערך התמיכה המדוייק עבורך.
♥ תלמדי כל מה שצריך על ההתארגנות בתחילת הלידה, על מערך התמיכה לאחר הלידה ועל הדרך שתאפשר לך להיות פנויה ללדת כמו שאת רוצה, כולל תקשורת בחדר הלידה, תפעול של מצבים לא צפויים, ואיך לוודא שהמרחב שלך שמור ובטוח.
♥ הדרכה לטיפול הראשוני בתינוק שלך, הכוונה לטיפול בך ובמערכת היחסים שלך אחרי הלידה וכמובן הדרכה והכנה להנקה.
♥ הצטרפות למערך תמיכה בפייסבוק ובו ניתן להתייעץ איתי באופן אישי בכל שאלה.
♥ הצטרפות לקהילת נשים שעברו את הקורס וילדו טבעי ומשתפות מתוך הניסיון שלהן.
♥ מערך תמיכה שממשיך הרבה אחרי הלידה – בכל שאלה והתלבטות בנוגע אלייך וליילוד שלך.

ויותר מהכול – הכוונה להתמודדות עם כל מה שעולה בהריון והזדמנות להשתמש בהריון כתקופת לימוד לאמהות כולה.

נותר לך רק לבחור את המסלול המתאים לך:

הקורס המלא

850 ש"ח

הקורס המלא + מערך תמיכה צמוד של אילה

1700 ש"ח

ניתן לחלק ל-12 תשלומים שווים

שאלות נפוצות

האם הקורס מתאים ללידה ראשונה?

כמובן! הקורס הזה מתאים לכל לידה, הוא מאוד יעיל ללידה ראשונה, בה עדיין אין לך את ההתניה הגופנית של כאב בלידה, ועובד מעולה גם ללידות חוזרות לחוויה מתקנת.

אני מתכננת ללדת בבית חולים, האם הקורס הזה מתאים לי?

כן בהחלט, יש בקורס הרבה דגש על איך לידה טבעית יכולה להתאפשר בבית חולים.

אני לא בטוחה שאני רוצה לידה טבעית, האם הקורס הזה מתאים לי?

להבין לעומק את תהליכי הלידה בגוף נפש רוח זה משהו שיעזור לך בכל סוג של לידה, כמו גם לקבל כלים להתכונן ללידה, להתמודד עם הצירים וכן הלאה.

מה עם בן הזוג שלי? הוא לא צריך להתכונן?

כן, בהחלט. תוכלו לצפות בתכנים ביחד, ויש חלקים בקורס שמכוונים ממש אליו, למגע בלידה, לתמיכה באמצעים שונים, לתקשורת בחדר הלידה וכן הלאה.

אני לא מצליחה להחליט איפה ואיך אני רוצה ללדת האם הקורס יעזור לי?

לגמרי! אחרי שתביני את כל תהליכי הלידה תקבלי הכוונה לאיך בוחרים צוות מקום ותמיכה נאותה, הידע יאפשר לך להתחבר לעצמך ולגלות מה נכון לך.

עדיין מתלבטת?
חייגי עכשיו 055-6612928
ונשיב לך על כל השאלות

או מלאי פרטים בטופס וצפי בקטע מתוך הקורס:

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן