ללמוד עם איילה

“נרתמת מהשיעורים שלך לאין שיעור, ולוקחת אותם לכל מרחבי החיים, פלא גדול מתרחש עם כל התובנות, עוד אפשרויות מתגלות להביא את מה שחי בי בתשוקה ובעוצמה, הסכמה וכנות, יד ביד עם שחרור וריפוי אינסופיים” (נירית שפירא, תלמידת אונליין של איילה)

איילה מיק כחול
DSC_4209
מעגל בים

מכללת woman being מציעה הרבה אפשרויות ללמוד עם איילה ולחוות את גישת האם לנשיות בדרך הטבע.
יחד עם זאת, אם רוצה ללכת ממש עמוק ולקבל השראה עוצמתית לכל תחומי החיים ונוכחות אקטיבית יותר של איילה בחייך את מוזמנת להצטרף לאחוות Woman Being.

 אחוות Woman Being
היא תוכנית לימודים ייחודית שמאפשרת לך להצטרף למסע עומק בהנהגה עצמית לתוך נשיות בדרך הטבע וההוויה הנשית, כמו גם להיות בקשר ישיר עם איילה בתוך התהליך האישי שלך סביב מדורת השבט של המכללה.

זה לא עוד קורס במכללה, זה לא עוד עיסוק בתחום אחד של חייך – מדובר בחניכה עצמית עוצמתית שתהפוך כל אבן בך עד שתהיי כמעיין נשי נובע בעוצמה בריקוד החיים.

איך זה עובד?
החברות באחווה מקנה לך  גישה חופשית לכל הקורסים הדיגיטליים המופיעים כאן ברשימה למטה למשך תשעה חודשים, זה אומר שאת מנהלת לעצמך את הזמן ותחומי הלימוד שלך תוך קבלת תמיכה והכוונה לעניינים הבוערים של חייך.

חברות האחווה מצטרפות לקבוצת אונלייב ייעודית בה איילה משדרת שידור חי אחת לשבועיים, שמאפשר למנויות לשהות בתוך תהליך קבוצתי חי, לימוד משותף ומענה חי לשאלות מאיילה.

בקבוצת הפייסבוק של האחווה את יכולה להגיש שעורי בית ולקבל משוב והדהוד,  לשאול שאלות, לבקש מענה ישיר עבור התהליך שלך ולקבל את התמיכה של שבט הנשים של מכללת Woman Being ושל צוות המכללה.

בנוסף, ומתוך העבודה עם החומרים הנלמדים, נשות האחווה הן הראשונות לקבל הזמנה והנחה של 10% לטקסי ריפוי נשיים שאיילה עורכת מעת לעת.

מה זה תכלס אומר?
תוכנית המנויים מתפקדת כמעין אוניברסיטה פתוחה עבורך (לימודים מרחוק), שמשלבת בית ספר דמוקרטי (את בוחרת כמה ומתי את לומדת) ומעגל תמיכה (בתוך קבוצת הפייסבוק ובשיעורים החיים).

המנוי הוא לתשעה חודשים, במהלכם תשלמי 200 שח בחודש (בכרטיס אשראי) – פחות מחוג רגיל – ותקבלי חוג בית ארצי עם איילה אלישע אצלך בסלון, שמאפשר לך ללמוד נשיות בדרך הטבע ולשנות את החיים שלך.

ברוכה הבאה, בכל צעד חסד

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן