מה תינוקות רוצים?

אם את לא מבינה מה התינוק שלך רוצה, אם את לא מצליחה לעזור לו לישון, או מסתבכת עם ההנקה, אם את רוצה לתת לו כניסה חלקה לחיים עם מינימום של סבל – הגעת למקום הנכון!

מה תינוקות רוצים בעצם?

בשלושת החודשים הראשונים לחייו כל תינוק מבקש לעשות את המעבר מהרחם אל העולם באופן הדרגתי. הוא בעצם מבקש חניכה, ליווי תומך בכל מה שהוא לומד. לאכול, לעכל, לישון, ומעבר להכל – לתקשר איתך.

ככל שאת מבינה יותר לעומק איך אפשר ללוות את הפעולות הפשוטות האלו, איך אפשר ליצור תהליך למידה שהוא נעים, רגוע, פשוט ועם מינימום מאמץ, כך החוויה הראשונית של התינוק היא חוויה של בטחון, של אהבה, של חיבור נכון לחיים.

למה זה כל כך חשוב?

החינוך הראשוני לא מסתכם במיומנות הגופניות. את מעצבת את הגישה של הילד שלך לחיים בחודשים הראשונים לחייו. אם הוא לא מרגיש בטוח עכשיו – הוא לא ירגיש בטוח גם  מאוחר יותר, כשיצטרך להיפרד ממך בגן, כשיפגוש ילדים אחרים, כשיצטרך לפעול בעולם.

אם הוא לא ילמד עכשיו הצלחה שבאה בקלות – להצליח לישון, להצליח לינוק וכן הלאה – הוא יבלה את חייו במאמץ במקום בנינוחות. 

המקום המדויק בשבילו

מילת המפתח באמהות היא דיוק. האם חווית פעם את התחושה שאת בדיוק במקום הנכון בזמן הנכון? 

אז זהו, שהמקום הזה הוא לא מקרי! מדובר בנוסחה מדויקת, ולמען האמת די פשוטה, ולא מלמדים אותה בבתי הספר. היא פשוט ייחודית לכל תינוק ולכל אם.

הדרך למצוא את הנוסחה היא פשוט בחיבור הנכון שלך אל התינוק וקורס הזה יראה לך איך להתחבר כך שתוכלי למצוא את הנוסחה המדוייקת שלך ושל תינוקך. 

נעים מאוד. שמי איילה אלישע, ומייסדת גישת האם לנשיות בדרך הטבע. אני דולה, ומדריכה נשים באמהות הראשונית משנת 2001.

אני אם לארבעה ילדים (היום בני 9,13,16,18) שגדלו בדרך שאני מתארת בקורס הזה והיום הם ילדים שלווים, בטוחים בעצמם ומלאי חדוות חיים.

כל אחד מילדי הוא עולם ומלואו. הדרך שלי למציאת הנוסחא המדוייקת  לכל אחד מהם בתקופת החיים הראשונה היתה מלאה בחסד, כי כבר בהריון הראשון למדתי להקשיב לעומק לגוף, לזהות את ההבדל בין אינסטינקט לפחד סרק, ולמצוא את האינטואיציה האמהית שלי. 

זה ככה פשוט כי מההתחלה למדתי להתחבר אליהם בדרך הטבע, וזה יכול להיות ככה פשוט גם עבורך בעזרת גישת האם לנשיות בדרך הטבע.

כל כך משמח אותי לקרוא את ההודעות ממשתתפות הקורס

איך הוא רוצה שתגעי בו?

כשאת נוגעת בתינוק שלך את יכולה להעביר אליו כל מיני מסרים, בקורס הזה תלמדי איך לגעת בכל מיני שלבים, איזה תנוחה מתאימה מתי, איך את יכולה לספק לו חיבור וקשר גם כשאת לא פנויה לגעת בו.

איך את יכולה להקשיב לו?

לתינוקות יש שפה והיא מאוד מאוד מגוונת. ההקשבה האמהית לתינוקות רכים לא מסתכמת בשמיעה דרך האוזניים. את לא חייבת לחכות חודשיים עד שתלמדי לקרוא את שפת הגוף שלו ולהבין את הסימנים והמילים.

איך את יכולה לספק אותו?

לא תאמיני כמה קל לספק תינוק כשמבינים מה הוא צריך ורוצה, ולומדים איך לתת לו את המענה המדוייק. וכשהתינוק שלך מסופק -זה בדיוק הרגע בו את יכולה להרגע ולהתפנות לעצמך קצת, כך שגם צרכייך יסופקו ותוכלי להמשיך את היום בנוחות.

בין נושאי הקורס:

הקורס ערוך לחיים אחרי הלידה

– חמישה שיעורי וידאו שניתן לשמוע/לראות בקלות
– 5 קבצי אודיו קצרצרים בנושאים החמים של השבועות הראשונים
– מערך תכנים שניתן לפנות אליהם לפי הצורך העכשווי

מחיר הקורס

380 ש"ח

עדיין מתלבטת?
חייגי עכשיו 055-6612928
ונשיב לך על כל השאלות​

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן