Woman Being Facilitator training

Woman Being Facilitaor

הכשרת מאפשרות בגישת האם - 2 תעודות במסלול אחד -
מרפאה בגישת האם - ליווי תהליכי ריפוי פרטניים בקליניקה
מנחת טקסי ריפוי - עריכת מעגלי וטקסי ריפוי נשיים

איילה אלישע, מנחה לנשיות בדרך הטבע, ומייסדת מכללת Woman Being

“להיות בתוך משבר, כשהאדמה רועדת, הישן כבר אינו והחדש טרם התגלה, ולחיות בתוכו מתוך חיבור לבריאות ועוצמה – זו מלאכה נשית טבעית ששכחנו. בתוך ההתאוששות של הגזע הנשי מתקופת דיכוי ארוכת שנים, תהליך שגם המלחמה הנוכחית היא חלק ממנו- ההחלמה וההתעוררות לעוצמה הנשית מואץ. להיות אישה בעידן הזה זו שליחות פורצת דרכים. שליחות שמבקשת מאיתנו לעורר דרכים עתיקות ומחודשות של נשיות מחוללת שלום, מקרינת אהבה ומממשת איזון וחיבור.

כשהאמת יוצאת לאור וכל מה שהחשבנו בית יציב מתערער, כשכל נפש נשית שניה היא Me too וכל גוף נשי עשירי תוקף את עצמו בתאים סרטניים, עבודת הריפוי הנדרשת על מנת להשיב את האיזון היא דחופה ומחייבת מציאת משאבי רפואה משובחים בכמויות אנסופיות. מקורם של משאבים אלו נמצא עמוק בתוך הוויתה של אישה, ועבודתנו בזמנים אלו היא למצוא את דרכי הגישה אל אותו מקור עוצמה וידע, ולהפיץ את בשורת הרפואה הנובעת מבפנים אל כל תושבי האדמה״.

אילה אלישע מלמדת את דרכי הגישה של נשיות בדרך הטבע, השזורות בגופה, נפשה ונשמתה של כל אישה ומחכות לנו שנצעד בהן עמוק לתוך האהבה שאנו. דרכי הגישה האלו הם המובילות אותנו גם לפיתוח של גישה חדשה לחיים המתבססת על תורת הרוח הנובעת מרחם פועמת ולב פתוח. דרכי הגישה המגוונות האלו מובילות כולן למעיין אהבה עצמית אשר מרפא המון תופעות ומחלות קשות בגוף נפש ורוח הנפוצות כל כך בין נשים בעולמנו.

“אם הגעת לכאן וודאי גם את שומעת את הקריאה להפוך למורת דרך, להאיר דרך רחמך, כמגדלור לנשים המחפשות את דרכן מתהומות הדיכוי אל העוצמה הנשית המתחדשת. קחי נשימה עמוקה ועיצמי את עינייך, כך שתוכלי להתעורר כאן ועכשיו. בזמן הנכון”.  

מורת דרך מחוללת ריפוי מעצם היותה אישה בדרך

בתהליך החניכה לנשיות בדרך הטבע תלמדי קודם כל על עצמך. במהלך ההכשרה תרכשי ותתרגלי את הכלים שיאפשרו לך ללוות נשים אחרות בתהליכי הנשיות.

לשם כך נעמיק יחד לתוך הנושאים האלו -

ההכשרה שלנו מתחילה ב 20 בנובמבר 2023 ומסתיימת ביולי 2024 וכוללת בתוכה מספר אפשרויות תעסוקה לאחר השלמת הלימודים, בעזרת שתי תעודות - מנחת טקסי ריפוי (מעגלי נשים, טקסים קבוצתיים) מרפאה בגישת האם (לעבודה בקליניקה פרטנית, טקסי נשים פרטיים)

במהלך ההכשרה ארבעה ערוצי לימוד וחניכה -

1

20 מפגשי לימוד חוויתיים במודיעין החל מ 20.11, בימי שני בשעות 11:00 עד 16:00, אחת לשבועיים. (לא כולל חופשו תבית ספר וחגים) וסופ״ש אחד בצפון הארץ בתאריכים 31.5.24-1.6.24 (כולל לינה)

במידה והמצב לא ייאפשר זאת אנחנו ניפגש אונליין ונשלים פיזית את מה שאפשר והכרחי, במפגשים מרוכזים

2

לימודי וידאו – פרקי לימוד דיגיטליים
כחלק מתהליך הלימוד כשיעורי הבית שלך בהתאמה לתהליך, תקבלי קורסי וידאו ללימוד ותרגול.

3

חניכה אישית – במסגרת הקורס תעברי חניכה אישית בריפוי ביוגרפי במפגש שבועי בזמן שנוח לך, בתיאום אישי

4

פרקטיקום (סטאז׳) – כחלק מהתהליך תתנסי בעבודת חניכה פרטנית וקבוצתית בליווי סופר וויז’ן של איילה. במהלך השנה כולה תלווי ותקבלי ליווי פרטני קיליני כאימון עם חברותיך ללימודים.

מרחב

הקבוצה היא קבוצה אינטימית של נשים אשר עוברות בעצמן את תהליכי ההעצמה כחלק ממבנה הקורס. אנו יוצרות עבורנו מרחב בטוח מרפא ומעצים אשר יאפשר לנו לקבל ולהעניק תמיכה גם בהמשך הדרך.

אנו נהיה מחבורות ופעילות בן המפגשים בתרגולים מגוונים ביננו ובתקשורת בקבוצת ווטסאפ.

כחלק מהלימוד, ובהסכמתך, המפגשים האישיים שלנו במסגרת הקורס יוקלטו ויוגשו לכלל הקבוצה להעמקת הלימוד והמיומנות.

הקריאה לאפשר את דרכי הגישה לנשיות בדרך הטבע היא קריאה נשמתית וכשהיא נשמעת בתוכך זוהי הזמנה לבירור עמוק עם עצמך.

אני רוצה לעזור לך לוודא את הדיוק בבחירה שלך, לכן אני מזמינה אותך לשיחת היכרות אישית איתי.

מלאי כאן את פרטיך ונתאם לנו שיחה:

ברוכה הבאה, בכל צעד חסד

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן